facebook google youtube twitter
Telefon: 0 (212) 432 49 86                                    GSM: 0 532 641 88 13                                    Whatsapp: 0 532 641 88 13                                    Mail: info@dengenakliyat.com
ŞİRİNEVLER Evden Eve Nakliyat

Şirinevler Eşya Ambalajlama ve Paketleme Hizmetleri

ŞİRİNEVLER evden eve taşınma yada ofis taşıma hizmetlerimiz sırasında eşyalarınızın çizilip kırılmamsını istediğinizi farkındayız. Taşıma işleminden önce uzman montaj elemanımız tarafından sökülmüş olan eşyalarınız birinci sınıf kalite malzeme ile ambalajlanır.

Bu işlem ile mobilyalarınız güvenli bir şekilde taşınmaya hazır hale gelmiş olur. Resimlerde de gördüğünüz gibi uzman ekiplerimiz ŞİRİNEVLER bölgesinde ev taşıma işleminden önce eşyaların güvenli bir şekilde taşınabilmesi için yapmış oldukları paketleme, ambalajlama hizmetini görebilirsiniz.

ŞİRİNEVLER Evden Eve Nakliyat
Eşyalarınıza En Az Sizin Kadar Değer Verir

Şirinevler Evden Eve Nakliyat

ŞİRİNEVLER Evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat uzmanlık gerektiren bir iş koludur ve kesinlikle işini iyi bilen tecrübeli elemanlar ile ambalajlı bir şekilde yeni eve taşınma işlemi yapılmalıdır.

Şirketimiz bünyesindeki tüm personellerimiz tamamıyla yetişmiş kadrolardan oluşmaktadır. eşyalarınız güvenli ellerde hassasiyetleriniz gözeterek taşınmaktadır..

Ara
Teklif Al