facebook google youtube twitter
Telefon: 0 (212) 432 49 86                                    GSM: 0 532 641 88 13                                    Whatsapp: 0 532 641 88 13                                    Mail: info@dengenakliyat.com
ŞİRİNEVLER Evden Eve Nakliyat

Şirinevler Şehirlerarası Taşımacılık

ŞİRİNEVLER'de evden eve nakliyat hizmetleri veren firmamız gerek evden eve gerek ofisten ofise taşınma sürecinizde eşyalarınızın güvenliği için büyük önem ve özen göstermektedir. Uzman ekiplerimizce yapılan ambalajlama ve paketleme işlemi yanı sıra özellikle şehirlerarası nakliye gibi eşyalarınızın taşınmasında isteğiniz doğrultusunda sigorta işlemi gerçekleştiriyoruz. Nedir bu sigorta işlemi? Nasıl yapılır yada yapılmamsı durumunda neler olur gibi sorularınızı gelin hep birlikte inceliyelim.

Onca Zahmet ile çalışılıp kazanılan ev eşyaları ve daha bitmeyen taksitler esnasında ani bir taşınma süprizi Kötü bir seneryo çizmiş olabiliriz fakat bu sorunları yaşayan çok fazla bir kitle olduğuna emin olun. Maddi durumunun hiç önemi yok tüm taşınan müşterilerde taşınma esnasında eşyalarının zarar görme telaşı sarmaktadır.

Nakliye esnasında en sık sorulan soruların başında gelen "Eşyalarım Sigortalımı Taşınıyor" sorusuna cevap verelim.Evet Emtia Poliçesi diye geçen bir Sigorta Çeşidi var Lakin çok dar kapsamlı Şirket olarak isteğe bağlı kullanıyoruz.

Emtia Poliçesi Nedir : Yapılan sigorta sadece Yükünüz araca yüklendikten ve inene kadar olan süre zarfında başına gelebilicek doğal sebeblerden ötürü karşılama yapar örnek olarak : Sel, Afet, Deprem, Kaza, Yangın, Vs.

Önemle şunu diyebilirizki Ülkemizin hiçbir yerinde taşınma esnasında oluşan kırık çizikleri Karşılayan hiçbir sigorta kurumu bulunmamaktadır.Örneğin Taşınma esnasında Tv düştü ve kırıldı bunu hiç bir sigorta şirketinin yapacağı poliçe kapsamamaktadır. Bir çok işgüzar Nakliye Şirketi Tüm eşylarınızı Sigortalatıyoruz deyip güven telkin ederek haksız kazanç adı altında insanları mağdur etmektedir.

Yapılan Emtia Poliçesinin önemli kılan Şehirlerarası taşınmalarında Risk oranı yüksek ve şirket olarak önermekteyiz.Emtia Poliçesinin Geçerli olabilmesi için gereken şartlar, Müşteri İsim Soyisim, Araç Plaka ,Ve Ruhsat, Aracın Geçerli Muayanesi, Ve En Önemlisi Taşıtılan yük için +KDV Olarak Fatura Düzenlenmesi

Ara
Teklif Al